Načítavam stránku....

 

HomeStrihy Basic II.- začiatočník - Just Different

Aktuálne termíny kurzu:
13.3. 2021, 21.6. 2021, 13.9.2021

Strihy basic II. - začiatočník
Naučíme sa ako spostupniť dlhé vlasy, ostriháme jeden strih na polodlhé vlasy a jeden na krátke vlasy. Povieme si viac možností strihania a úpravy vlasov a postupne si ostriháme tri strihy na cvičnej hlave. Zameriame sa na precíznosť pri oddeľovaní vlasov a variabilitu strihov a účesov. Školenie je s praxou na cvičných hlavách.
160
  • Spostupnenie dlhých vlasov
  • Strih na polodlhé vlasy
  • Strih na krátke vlasy
  • Prestrihávacie techniky vlasov

Ďalšie informácie
o kurze

Kurz strihy Basic II. je možné absolvovať len po absolvovaní kurzu Strihy Basic I.

Cena kurzu: 160 eur + 80 eur cvičná hlava (20 % zľava pre študentov od 16 do 21 rokov.)

Trvanie kurzu: školenie bude trvať od 9 do cca 19 tej hodiny večer. Školenie je spojené s praxou na cvičných hlavách. Kurz je technicky náročnejší, preto je na jeho zvládnutie potrebné vyhradiť si viac času.

Prineste si so sebou: hrebeň na strihanie, nožnice, pinetky, štilku, kefy na fúkanie vlasov a fén, otázky s ktorými potrebujete poradiť, dobrú náladu a chuť učiť sa.

Ukončenie  kurzu: po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

Ubytovanie: v meste Banská Bystrica je dostatok ubytovacích možností (odporúčame napr.  Air BNB) v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ostatné: malé občerstvenie bude k dispozícii (ako je káva, čaj, minerálka, ovocie, sladké pečivo, syry, malé snacky).

Záleží nám na tom, aby ste si na našich kurzoch čo najdôkladnejšie osvojili techniky a zručnosti, ktoré si počas spoločne strávených hodín precvičíme. Z tohto dôvodu by sme vás radi informovali, že certifikát obdržíte len v prípade úspešného absolvovania školenia.

Prihlásiť sa na tento kurz

Na kurz sa môžete prihlásiť online alebo telefonicky na 0907 816 947. Neváhajte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami ohľadne kurzov či termínov. Nevyhovujú Vám termíny? Želáte si spojiť viac školení za sebou, aby ste nemuseli toľko cestovať? Urobíme, čo je v našich silách, aby sme Vám vyhoveli.

Galéria
ako prebiehajú naše kurzy

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.