Načítavam stránku....

 

HomeLíčenie a vizáž - Just Different

Potrebujete líčenie na špeciálnu príležitosť alebo by ste sa radi naučili ako vytvoriť prirodzenú a bezchybnú vizáž, ktorá sa hodí na každý deň? V Just Different sme presvedčení, že každá žena je krásna, len musí vedieť vyzdvihnúť svoje prednosti. Vďaka profesionálnym vizážistkám a kvalitnej dekoratívnej kozmetike ARTDECO budete vyzerať prirodzene a dokonalo.

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/10/DSC8197-768x511.jpg

Líčenie pre
špeciálne príležitosti

Chcete si svoj špeciálny deň užiť a cítiť sa počas celého večera krásna? Vytvoríme vám vizáž na svadbu, ples, večierok či stužkovú. Povedzte nám o svojej predstave, šatách a prostredí a spoločne s vami vám vytvoríme vizáž, ktorá podčiarkne vaše prednosti.

Denné líčenie
objavte svoje krásne JA

Naučte sa vytvoriť si líčenie na každý deň v krátkom čase tak, aby ste sa počas celého dňa cítili spokojne a sebavedomo. Poradíme vám pri starostlivosti o pleť, naučíme vás používať dekoratívnu kozmetiku tak, aby ste si svoj ranný rituál líčenia naozaj zamilovali, pripravíme pre vás jednoduchú a prirodzenú vizáž, ktorá bude ladiť s vašou osobnosťou aj životným štýlom.
https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/0013-pripravy-768x512.jpg

„Líčenie, ktoré vyzdvihne vaše prednosti a potlačí nedokonalosti pleti. Denné líčenie, ktoré si budete vedieť vytvoriť aj sama, ale aj dramatická večerná vizáž, s ktorou sa stanete femme fatale špeciálnej udalosti.“

Naše protfólio
Zoznámte sa s prácou tímu Just Different

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.