Načítavam stránku....

 

HomeZnačky, s ktorými pracujeme - Just Different

Wella Koleston perfect me plus

Nová formula profesionálnych kaderníckych farieb prispieva k tomu, aby bola vaša farba rovnomernejšia a vyváženejšia od korienkov až po končeky, so 100% krytím šedín. Široké portfólio farieb ponúka riešenia pre brunetky, červenovlásky či blondínky. Špeciálny spôsob nanášania umožňuje vytvoriť odtieň, po akom ste vždy túžili.

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/Koleston-Perfect-Me_Deep-Browns_4_71_02.jpg

Wella color touch

Semipermanentná farba, ktorá kryje prvé šediny, obsahuje včelie vosky, ktoré vlasy zároveň ošetrujú a dodávajú im lesk. S dokonalými profesionálnymi farbami Wella Color Touch dosiahnete sýtych a žiarivých odtieňov bez amoniaku. Vlasom farba dodáva jemnosť, starostlivosť a predovšetkým intenzívne tónovanie vlasu.

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/Color_Touch_Pure_Naturals_8_0_02.jpg
https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/JPG_HighRes-Illumina-Opal-essence_ICONIC_001.jpg

Wella Professionals Illumina Color

Mimoriadne žiarivá, priesvitná permanentná farba Illumina – jedná sa o najväčšiu inováciu značky Wella Professionals vo farbách za posledné roky. S farbou Wella Illumina Color budú vlasy hebké, zdravé a na dotyk ako nefarbené. Farba bude prirodzená a bohatá, nikdy nebudete mať neprirodzené odlesky.

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/ColorTouchPlus_44_07_02.jpg

Wella color touch plus

Intenzívna prelivová farba, ktorá ide ruka v ruke s jemnosťou. Plus v intenzite prelivové farby s šetrnosťou, ktorú očakávate. Zvýrazní prirodzený odtieň vlasov, intenzívne tónuje. Dodá sýtosť a hĺbku prírodnej farbe vlasov. Kryje do 70% šedín a vaše vlasy budú o 50% lesklejšie oproti nezafarbeným

SP- systém professional

Exkluzívna rada značky Wella (medicínska kozmetika, ktorá rieši problémy s pokožkou hlavy a zároveň dodáva intenzívne ošetrenie vlasu s vysokým leskom)

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/JPG_HighRes-SP_Luxe-oil_mask_150ml.jpg

SP Sun

Špeciálna starostlivosť o slnkom namáhané vlasy (dokonalá hydratácia a ochrana pred slnečným žiarením, farba sa nevymýva a vlasy nie sú poškodené)

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/JPG_HighRes-SP_After_Sun_fluid-1.jpg
https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/JPG_HighRes-SP_Men_MaxximumTonic.jpg

SPJM - SP Just Men

Rada vyvinutá špeciálne pre pánov. Kladie dôraz na citlivú pokožku hlavy a zároveň zachováva diskrétnosť (táto rada obsahuje okrem šampónov a gélov napríklad aj účinnú vlasovú vodu proti padaniu vlasov alebo pánsku tónovaciu penu na šedivé vlasy v praktickom balení na domáce použitie)

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/JPG_HighRes-SP_Styling_Resolute-Lift.jpg

SP styling

Rada na konečnú úpravu účesu, dodáva vlasom dokonalý objem a lesk.

SP infúzie

Personalizované ošetrenie t.zn. „šité na mieru“ (intenzívne hĺbkové ošetrenie vlasu alebo pokožky hlavy, ktoré umožňuje riešiť dva problémy naraz a vydrží vo vlase 3-4 týždne. SP infúzia až o 70% zvyšuje účinnosť masky.)

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.