Načítavam stránku....

 

HomeFarbenie a melírovanie - Just Different

Farbenie a melírovanie je osobitá časť kaderníckych služieb, ktorá si vyžaduje správnu techniku a dokonalé zladenie s celým zovňajškom klienta. Zameriavame sa na jednoduché aj komplikované požiadavky, vždy s prirodzeným efektom alebo naopak v kontrastnom prevedení. Farby, ktoré používame obsahujú včelie vosky. Vlasy ostávajú menej poškodené ako pri klasickom farební a vy sa môžete pochváliť ich nádherným leskom a sviežim vzhľadom.

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/768x510-768x510.jpg

Výber farby
pod rukami odborníkov

Túžite po zmene, no neviete, aký odtieň by sa vám hodil najlepšie? Poradíme vám, aká farba vám pôjde k tónu pleti, čo vás omladí a vyzdvihne vaše prednosti. Zverte sa do našich rúk a z nášho salónu odídete spokojnejšia a sebavedomejšia.

Sledujeme svetové
trendy

Vďaka školeniam a workshopom, ktorých sa pravidelne zúčastňujeme vám v rámci služieb ponúkame najnovšie trendy. Pomocou techník ombré, air touch či shatoush doplníme vaše vlasy o prirodzené odtiene, alebo ich oživíme odvážnejšími kombináciami podľa vašich predstáv.
https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/malirovacie-techniky-768x510.jpg
https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/303540_Task11.jpg

Profesionálne kadernícke farby,
ktoré vydržia

Pri farbení pracujeme s produktami Wella Koleston Perfect Me Plus, Wella Color Touch, Wella Professionals Illumina color a Wella Color Touch Plus. Farby rešpektujú štruktúru vlasu a vytvárajú prirodzený a dlhotrvajúci vzhľad. Pri odfarbovaní využívame kvalitu produktov Blondor, Blondor Soft cream, Blondor Freelight, ktoré miešame s Welloxon Perfect.

„Prirodzene vyzerajúca farba vlasov, ktorá ladí nielen s vašim tónom pleti, ale aj osobnosťou. Krásny lesk, ktorý pozdvihne vaše sebavedomie.“

Naše protfólio
Zoznámte sa s prácou tímu Just Different

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.