Načítavam stránku....

 

HomeDámske strihy - Just Different

Zameriavame sa na tvorbu moderných strihov a účesov v dokonalom prevedení. Strih prispôsobujeme individuálnym potrebám zákazníka s prihliadnutím na jeho životný štýl. Vďaka technikám, ktoré pri strihaní využívame, budú vaše vlasy dokonale upravené nielen po návšteve nášho salónu – ich každodennú úpravu zvládnete hravo aj v domácom prostredí.

https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/DSC1754-768x514.jpg

Pomôžeme vám
s výberom strihu

V strihu sa vďaka školeniam a kurzom neustále zdokonaľujeme, preto vám profesionálne poradíme v každom prípade. Radi vám pomôžeme s výberom účesu, ktorý sa bude hodiť k tvaru vašej tváre, vyzdvihne jej krásu a potlačí do úzadia to, čím sa chváliť nechcete.

Buďte krásna,
cíťte sa lepšie

Našou prioritou je, aby ste po odchode zo salónu boli perfektne upravená, ale tiež sa cítili krásna a sebavedomá. Strih, ktorý vám bude jednoducho sedieť oceníte v každom veku. Doprajte si spolu s nami zaslúžený relax, o vaše pohodlie a krásny výsledok sa radi postaráme.
https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/008-768x493.jpg
https://justdifferent.sk/wp-content/uploads/2019/11/MG_0018.jpg

Profesionálna a dostupná
vlasová kozmetika pre dámy

Počas vytvárania účesu a finálneho stylingu pracujeme s profesionálnou vlasovou kozmetikou Wella System Professional. Všetky produkty z rady, ktorú používame pri práci, si môžete zakúpiť aj priamo u nás, vďaka čomu si môžete vzhľad ako zo salónu dopriať aj v domácom prostredí.

„Strih, ktorý vám sadne, vyzdvihne krásu vašich vlasov,
jedinečnosť vašej osobnosti a skvelo zapadne do vášho životného štýlu.“

Naše protfólio
Zoznámte sa s prácou tímu Just Different

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.