Načítavam stránku....

 

HomeStrihy Basic I. - začiatočník - Just Different

Aktuálne termíny kurzu:
12.3. 2021, 9.6.2021, 25.8. 2021

Strihy Basic I. - začiatočník
Na tomto základnom školení sa zameriame na precíznosť v oddeľovaní vlasov a dôslednosť pri ich strihaní. Vysvetlíme si držanie tela tak zákazníka ako aj kaderníka. Preberieme 3 rôzne techniky strihania dlhých vlasov. Naučíme sa ošetrovať dlhé vlasy. Povenujeme sa aj psychológii zákazníka, aby Vás už žiadna dlhovláska neprekvapila. Na cvičnej hlave si postupne ostriháme tri základné techniky strihania dlhých vlasov.
130
  • Strihanie vlasov do jednej dĺžky
  • Strihanie vlasov do tváre
  • Transit cut
  • Dokonalá ofina
  • Starostlivosť o dlhé vlasy

Ďalšie informácie
o kurze

Cena kurzu: 130 eur (20 % zľava pre študentov od 16 do 21 rokov.)

Trvanie kurzu: školenie bude trvať od 9 do 17tej hodiny popoludní.

Prineste si so sebou: hrebeň na strihanie, nožnice, pinetky, štilku, kefy na fúkanie vlasov a fén, otázky s ktorými potrebujete poradiť, dobrú náladu a chuť učiť sa.

Ukončenie  kurzu: po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

Ubytovanie: v meste Banská Bystrica je dostatok ubytovacích možností (odporúčame napr.  Air BNB), v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ostatné: malé občerstvenie bude k dispozícii (ako je káva, čaj, minerálka, ovocie, sladké pečivo, syry, malé snacky).

Záleží nám na tom, aby ste si na našich kurzoch čo najdôkladnejšie osvojili techniky a zručnosti, ktoré si počas spoločne strávených hodín precvičíme. Z tohto dôvodu by sme vás radi informovali, že certifikát obdržíte len v prípade úspešného absolvovania školenia.

Prihlásiť sa na tento kurz

Na kurz sa môžete prihlásiť online alebo telefonicky na 0907 816 947. Neváhajte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami ohľadne kurzov či termínov. Nevyhovujú Vám termíny? Želáte si spojiť viac školení za sebou, aby ste nemuseli toľko cestovať? Urobíme, čo je v našich silách, aby sme Vám vyhoveli.

Galéria
ako prebiehajú naše kurzy

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.