Načítavam stránku....

 

HomeStrihy Basic I. - začiatočník - Just Different

Aktuálne termíny kurzu:
12.3. 2021, 9.6.2021, 25.8. 2021

Strihy Basic I. - začiatočník
Na tomto základnom školení sa zameriame na precíznosť v oddeľovaní vlasov a dôslednosť pri ich strihaní. Vysvetlíme si držanie tela tak zákazníka ako aj kaderníka. Preberieme 3 rôzne techniky strihania dlhých vlasov. Naučíme sa ošetrovať dlhé vlasy. Povenujeme sa aj psychológii zákazníka, aby Vás už žiadna dlhovláska neprekvapila. Na cvičnej hlave si postupne ostriháme tri základné techniky strihania dlhých vlasov.
130
  • Strihanie vlasov do jednej dĺžky
  • Strihanie vlasov do tváre
  • Transit cut
  • Dokonalá ofina
  • Starostlivosť o dlhé vlasy

Ďalšie informácie
o kurze

Cena kurzu: 130 eur (20 % zľava pre študentov od 16 do 21 rokov.)

Trvanie kurzu: školenie bude trvať od 9 do 17tej hodiny popoludní.

Prineste si so sebou: hrebeň na strihanie, nožnice, pinetky, štilku, kefy na fúkanie vlasov a fén, otázky s ktorými potrebujete poradiť, dobrú náladu a chuť učiť sa.

Ukončenie  kurzu: po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

Ubytovanie: v meste Banská Bystrica je dostatok ubytovacích možností (odporúčame napr.  Air BNB), v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ostatné: malé občerstvenie bude k dispozícii (ako je káva, čaj, minerálka, ovocie, sladké pečivo, syry, malé snacky).

Záleží nám na tom, aby ste si na našich kurzoch čo najdôkladnejšie osvojili techniky a zručnosti, ktoré si počas spoločne strávených hodín precvičíme. Z tohto dôvodu by sme vás radi informovali, že certifikát obdržíte len v prípade úspešného absolvovania školenia.

Prihlásiť sa na tento kurz

Na kurz sa môžete prihlásiť online alebo telefonicky na 0907 816 947. Neváhajte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami ohľadne kurzov či termínov. Nevyhovujú Vám termíny? Želáte si spojiť viac školení za sebou, aby ste nemuseli toľko cestovať? Urobíme, čo je v našich silách, aby sme Vám vyhoveli.

Vaše ohlasy na školenia
Po skončení každého školenia nás zaujímajú vaše názory a ohlasy na kurzy, lebo len vďaka nim sa môžeme neustále zlepšovať vo svojej práci. Ďakujeme vám za vyplnenie dotazníkov a tešíme sa na ďalšie hodiny. Dotazníky sú vzhľadom na ich obsah vypĺňané anonymne

Zo školenia odchádzam nadšená, plná pozitívnej energie. Školiteľka je naprosto báječná a zbytočne sa stresuje trémou. Spolu s kolegyňou tvoria skvelý tím. Vďaka školeniu som pochopila, čo chcem nah lave robiť, pochopila som ako nad vlasmi a ich tvarom premýšľať, aj to, aký budú mať budúci odlesk. Chcem pochváliť za ochotu vysvetliť veci rôznymi metódami, za to že sa snažíte predať vase skúsenosti, na ktorých ste dlho a usilovne pracovali, vážim si toho.

Melírovacie techniky vlasov Advanced

Vysvetlenie farebného kruhu bolo skvelé. Školiteľka je zábavná , milá, usmievavá a naozaj sa snaží. Možno by pre začiatočníka ešte pomohlo ukázať fotku pred a “po” farbení, aby si to vedel lepšie predstaviť. Chválim za jedinečný prístup. Povedali mi všetko, čo som potrebovala vedieť, prekvapilo ma aj výborné občerstvenie.

Farbenie Basic

Dávam jednotku s million hviezdičkami. Školiteľka je veľmi príjemná a nápomocná, všetko bolo veľmi dobre vysvetlené. Ďakujem za všetko.

Strihy Basic II.

Vzhľadom na dlhú prestávku vo svojej praxi som trochu tápala, nie je to však problem školiteľa. Chválim prístup školiteľky aj personálu.

Farbenie Basic

Obsah školenia hodnotím skvelo, vďaka praxi odchádzam s jasnou víziou školenia.Som spokojná a nadšená, chválim za trpezlivosť, ktorej školiteľ potrebuje naozaj dostatok 😊

Strihy Basic I.

Školenie splnilo moje očakávania, všetko bolo úžasné.

Melírovacie techniky vlasov Advanced

Školenie prinieslo veľa informácií v krátkom čase. Chválim za snahu odovzdať nám čo najviac informácií.

Farbenie Basic

Školenie, školiteľa aj obsah školenia hodnotím na výbornú. Potešila ma pochvala a spolupráca na kurze.

Melírovacie techniky vlasov Advanced

Galéria
ako prebiehajú naše kurzy

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.