Načítavam stránku....

 

HomeSpoločenské účesy Advanced - pokročilý - Just Different

Aktuálne termíny kurzu:
8.2.2021, 17.5.2021, 28.9. 2021

Spoločenské účesy Advanced - pokročilý
Budeme česať, učiť sa nové veci, skúšať rôzne variácie. Odídete s pocitom, že ste sa naučili niečo nové a hlavne, že ste si to vyskúšali. Budete mať opäť plnú hlavu nápadov ako využiť vedomosti z tohto školenia vo svojej praxi. Školenie je s praxou na cvičných hlavách.
150
  • Komunikácia pri výbere účesu
  • Nové techniky česania vlasov
  • Výstuž z vlastných vlasov
  • Perfektné vlny, ktoré vydržia
  • Ukážka minimálne 4 účesov

Ďalšie informácie
o kurze

Cena kurzu: 150 eur.

Trvanie kurzu: školenie bude trvať od 9  do 17tej hodiny popoludní. Školenie je spojené s praxou na cvičných hlavách.

Prineste si so sebou: kefa na rozčesávanie vlasov, hrebeň s kovovým hrotom, pinetky, sponky, gumičky, výstuže do vlasov, kulmu a laky na vlasy, s ktorými pracujete, otázky a dobrú náladu.

Ukončenie  kurzu: po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

Ubytovanie: v meste Banská Bystrica je dostatok ubytovacích možností (odporúčame napr.  Air BNB) v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ostatné: malé občerstvenie bude k dispozícii (ako je káva, čaj, minerálka, ovocie, sladké pečivo, syry, malé snacky).

Záleží nám na tom, aby ste si na našich kurzoch čo najdôkladnejšie osvojili techniky a zručnosti, ktoré si počas spoločne strávených hodín precvičíme. Z tohto dôvodu by sme vás radi informovali, že certifikát obdržíte len v prípade úspešného absolvovania školenia.

Prihlásiť sa na tento kurz

Na kurz sa môžete prihlásiť online alebo telefonicky na 0907 816 947. Neváhajte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami ohľadne kurzov či termínov. Nevyhovujú Vám termíny? Želáte si spojiť viac školení za sebou, aby ste nemuseli toľko cestovať? Urobíme, čo je v našich silách, aby sme Vám vyhoveli.

Vaše ohlasy na školenia
Po skončení každého školenia nás zaujímajú vaše názory a ohlasy na kurzy, lebo len vďaka nim sa môžeme neustále zlepšovať vo svojej práci. Ďakujeme vám za vyplnenie dotazníkov a tešíme sa na ďalšie hodiny. Dotazníky sú vzhľadom na ich obsah vypĺňané anonymne

Zo školenia odchádzam nadšená, plná pozitívnej energie. Školiteľka je naprosto báječná a zbytočne sa stresuje trémou. Spolu s kolegyňou tvoria skvelý tím. Vďaka školeniu som pochopila, čo chcem nah lave robiť, pochopila som ako nad vlasmi a ich tvarom premýšľať, aj to, aký budú mať budúci odlesk. Chcem pochváliť za ochotu vysvetliť veci rôznymi metódami, za to že sa snažíte predať vase skúsenosti, na ktorých ste dlho a usilovne pracovali, vážim si toho.

Melírovacie techniky vlasov Advanced

Vysvetlenie farebného kruhu bolo skvelé. Školiteľka je zábavná , milá, usmievavá a naozaj sa snaží. Možno by pre začiatočníka ešte pomohlo ukázať fotku pred a “po” farbení, aby si to vedel lepšie predstaviť. Chválim za jedinečný prístup. Povedali mi všetko, čo som potrebovala vedieť, prekvapilo ma aj výborné občerstvenie.

Farbenie Basic

Dávam jednotku s million hviezdičkami. Školiteľka je veľmi príjemná a nápomocná, všetko bolo veľmi dobre vysvetlené. Ďakujem za všetko.

Strihy Basic II.

Vzhľadom na dlhú prestávku vo svojej praxi som trochu tápala, nie je to však problem školiteľa. Chválim prístup školiteľky aj personálu.

Farbenie Basic

Obsah školenia hodnotím skvelo, vďaka praxi odchádzam s jasnou víziou školenia.Som spokojná a nadšená, chválim za trpezlivosť, ktorej školiteľ potrebuje naozaj dostatok 😊

Strihy Basic I.

Školenie splnilo moje očakávania, všetko bolo úžasné.

Melírovacie techniky vlasov Advanced

Školenie prinieslo veľa informácií v krátkom čase. Chválim za snahu odovzdať nám čo najviac informácií.

Farbenie Basic

Školenie, školiteľa aj obsah školenia hodnotím na výbornú. Potešila ma pochvala a spolupráca na kurze.

Melírovacie techniky vlasov Advanced

Galéria
ako prebiehajú naše kurzy

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.