Načítavam stránku....

 

HomeMelírovacie techniky vlasov Advanced - pokročilý - Just Different

Aktuálne termíny kurzu:
2.3. 2021, 8.6. 2021, 11.10. 2021

Melírovacie techniky vlasov Advanced - pokročilý
Na tomto školení Vás naučíme ako docieliť dokonalý efekt premelírovaných vlasov, ako si ľahko poradiť s kontouringom, ako urobiť farebný efekt „vyťahané vlasy od slnka“. Ako používať melírovacie techniky, tak, aby ste boli žiadaní pre svojich zákazníkov. Školenie je s praxou na cvičných hlavách, ale môžete si doniesť aj vlastnú modelku.
160
  • AIR TOUCH
  • SHATOUSH
  • A iné melírovacie techniky
  • Správne a precízne rozdelenie vlasov
  • Diagnostika vlasov
  • Využitie sily vyvíjacej emulzie

Ďalšie informácie
o kurze

Záujemcom o kurz Melírovacie techniky vlasov odporúčame najprv absolvovať kurz Farbenie Basic.

Cena kurzu: 160 eur

Trvanie kurzu: školenie bude trvať od 9 do 17tej hodiny večer. Školenie je spojené s praxou na cvičných hlavách, alebo si môžete priniesť modelku.

Prineste si so sebou: fén, hrebeň s kovovým hrotom, pinetky, hrebene a kefy, ak sa nechcete zamazať, tak aj zásteru a dobrú náladu.

Ukončenie  kurzu: po úspešnom absolvovaní kurzu získate certifikát.

Ubytovanie: v meste Banská Bystrica je dostatok ubytovacích možností (odporúčame napr.  Air BNB) v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ostatné: malé občerstvenie bude k dispozícii (ako je káva, čaj, minerálka, ovocie, sladké pečivo, syry, malé snacky).

Záleží nám na tom, aby ste si na našich kurzoch čo najdôkladnejšie osvojili techniky a zručnosti, ktoré si počas spoločne strávených hodín precvičíme. Z tohto dôvodu by sme vás radi informovali, že certifikát obdržíte len v prípade úspešného absolvovania školenia.

Prihlásiť sa na tento kurz

Na kurz sa môžete prihlásiť online alebo telefonicky na 0907 816 947. Neváhajte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami ohľadne kurzov či termínov. Nevyhovujú Vám termíny? Želáte si spojiť viac školení za sebou, aby ste nemuseli toľko cestovať? Urobíme, čo je v našich silách, aby sme Vám vyhoveli.

Galéria
ako prebiehajú naše kurzy

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.

Copyright by Big & BIGGER. All rights reserved.